top of page

Seeberg stiller med nydelig utstyrspakke til en verdi av nesten 28 000 kroner

for 5 minutter siden
1 min lesing

Seeberg AS har vært med som sponsor av Havfisker´n siden oppstarten, og også i år stiller utstyrsleverandøren med en veldig flott utstyrspakke.

 

Hele syv deltakere blir premiert av Seeberg AS, som blant annet har kvalitetsmerkene Lawson, Prey, Søvik og Owner under paraplyen sin.

 

I år stiller den norske utstyrsprodusenten med en stang/snelle-kombinasjon bestående av klassikeren Lawson Powerjigger X og Lawson GTO 30. Dette settet deles ut til fire deltakere, og inkludert i premien er også fire shader fra Søvik – henholdsvis to stykk Søvik Predator og to stykk Søvik Tobis. Hver premiepakke har en verdi på ca. 5700 kroner.

 

I tillegg til dette premierer Seeberg AS ytterligere tre deltakere med utstyrspakker bestående av diverse Søvik Tobis, Søvik Predator og Søvik Natural Bait-takkel – hver premie med en verdi på ca. 1200 kroner. Den totale premiepakken fra Seeberg AS blir da på nesten 28 000 kroner!

 

Vi i arrangørkomiteen setter stor pris på det generøse bidraget til årets premiebord, og sender samtidig over en ekstra takk for lojaliteten gjennom mange år Havfisker´n.

 
 
 

Kommentarer


bottom of page