Vi har en kjempegod nyhet for juniorene i Havfisker'n, Sølvkroken kommer inn som ny sponsor i konkurransen og stiller som hovedsponsor i juniorkonkurransen! Den tradisjonsrike helnorske bedriften som holder til i Arendal er for mange synonymt med fiske. Hvem har ikke et forhold til kjente redskap som Svenskepilken, Slukhalsen, Stingsilda og Jensen Pirken?

Kort om Sølvkroken
Sølvkroken har produsert fiskeutstyr siden 1930-tallet, og de har fremdeles svært høye krav til alt som får Sølvkroken-logoen på seg. I dag har de mer enn 1100 unike produkter, til både ferskvanns-, sjø- og havfiske, året rundt. Sølvkroken har også et bredt sortiment med alt du trenger av tilbehør til fiske, som for eksempel håver, slukbokser, snaphvirvler, knallsterke fiskesener og krok.
Varemerket Sølvkroken eies i dag av fisk- og friluftsleverandøren Nordic Outdoor. De har hovedkontor i Arendal, samt showroom og kontorer i Oslo. I deres forhandlerportal finner du en oversikt over alle produktene de fører.
Sølvkrokens hovedkontor og lager er fremdeles i Arendal.
Fiskeglede for alle!
Målet med alt Sølvkroken gjør, er alltid det samme: å gi deg masse fisk og gode naturopplevelser. Sølvkroken elsker alle typer fiske, og de ønsker at alle skal finne utstyr som passer, uansett kunnskap- og ferdighetsnivå. På fisketipssidene har Sølvkroken samlet en rekke tips til ulike typer fiske, du er også hjertelig velkommen til å kontakte dem for tips om både slukvalg og fiskeutstyr!
Vi i Havfisker'n synes Sølvkroken sine verdier passer veldig godt med vår filosofi, nemlig det å spre fiskeglede og inspirere til flotte opplevelser på sjøen og langs kysten. Vi er derfor veldig takknemlig for samarbeidet med Sølvkroken, som kommer til å sørge for at vi får et mer rikholdig premiebord for juniorene enn noen gang før!
I år kommer vi til å premiere de 30 beste juniorene med premier fra Sølvkroken!
Så kom igjen folkens, få med barna ut og fiske!
Følg med videre fremover, presentasjon av hele premiebordet inkludert Sølvkroken sine premier kommer litt senere utpå våren.
Skitt fiske videre folkens!
Коментарі